יורם בר-סלע

יורם עוסק מזה 23 שנים ביצירת מותגים ופיתוח כלי תקשורת שיווקית עבור חברות וארגונים. יורם מעצב תעשייתי, בוגר בצלאל משנת 1982. עבד 10 שנים בעיצוב ופיתוח מוצרים תעשייתיים בבצלאל מחקר ופיתוח – חברת בת של האקדמיה בצלאל. זכה בפרס ספיר להצטיינות בעיצוב תעשייתי. היה שותף ומנכ"ל משותף במשרד הפרסום ארויו בר-סלע (5 שנים) ובחברת מג'יק מרקטינג, (9 שנים) שעסקה ביצירת זהות מותגית למוצרים וחברות. יורם מרצה במחלקה לעיצוב תעשייתי של מכללת הדסה על נושאים שבקו התפר בין עיצוב לעסקים: יסודות השיווק, בניית תכנית עסקית, פרזנטציה עסקית ויזמות טכנולוגית. במקביל, מרצה במסגרת מרכזי צעירים, מ.ט.י וגופים אחרים על שיווק וניהול עסקים קטנים. לצד עיסוקים אלה, הוא כותב על תרבות, אמנות ועיצוב בבלוג האישי שלו "תרבות אנד דה סיטי" שתפס לו מקום מכובד בזירת התרבות המקוונת.
 
מותגים שעפים רחוק - גם לעסקים קטנים
מתוך העיסוק בבניית מותגים לחברות חובקות עולם כגון: M3, נטפים, כור תעשיות, ECI ,TTI-Telecom, I- Scan Robotics , Estar-Medical, Commonsense, RadWin, TELRAD, NetEye, אורלן, אומן-קיבוץ חצור ועוד, יצר יורם מתודה חדשה למיתוג עסקים מקומיים, מיזמי סטארט-אפ ועוד. לצד מיתוג חברות וארגונים גדולים, בשנים האחרונות, ניהל יורם תהליכי מיתוג לבעלי מקצועות חפשיים, אמני במה, רופאים ונותני שירות רפואי, עסקים בתחום המכירה הקמעונאית ועוד.
 
בניית אתרים
עולם האינטרנט מאפשר לעסקים הקטנים לשחק במגרש של הגדולים. בעלות סבירה, יכולים העסקים הקטנים לגייס הון, ללמוד את שווקי היעד, לבלוט בשטח, להגיע אל הלקוחות הפוטנציאליים גם כשהם מפוזרים בעולם, ולמכור.
אתרי האינטרנט שיורם אחראי לבנייתם, מסייעים ללקוחות לתפוס מקומות מכובדים מאד במנועי החיפוש. הם מושכים את קהל הלקוחות הפוטנציאליים לבקר באתרים לעיתים תכופות, להכיר את המותג, לזכור אותו ולפתח עמדה חיובית כלפי בעליהם. 
 
יזמות תעשייתית
לצד הפעילות השיווקית, יורם מנהל פעילות יזמית לפיתוח מוצרים תעשייתיים בתחומי אנרגיה ירוקה וציוד רפואי. בפעילות זו, הוא מביא לידי ביטוי את הסינרגיה בין הניסיון רב השנים בעיצוב ופיתוח מוצרים, בבניית מותגים אפקטיביים ובניהול הפיתוח.
 
הרצאות והוראה אקדמית
יורם מרצה במחלקה לעיצוב תעשייתי של מכללת הדסה בירושלים, על שיווק, בניית תכניות עסקיות ויזמות טכנולוגית. במקביל, הוא מעביר הרצאות וסמינרים ליזמים במסגרת מרכזי הצעירים בערים, מ.ט.י וחממות ליזמות, חברות וחוגי בית.
 
כן, גם יזמות עסקית עם FUN...
יורם הוא גם קוסם מקצועי מהמובילים בארץ. הוא מתמחה במופעי סטנד-אפ מפתיעים ומצחיקים. את הסינרגיה בין הניסיון המקצועי בעיצוב, שיווק וקסמים, לבין היצירתיות, מפעיל יורם בשני תחומים עסקיים מקוריים: הגמד הנעלם ו- Magical Tales. שני המותגים האלה פונים לקהלי יעד מאד ממוקדים. הם מצליחים להקרין את היתרונות היחודיים שלהם והתועלת המיוחדת ללקוח. זאת תוך הנאה והתרגשות המלווים כל מפגש איתם.
 
הגמד הנעלם – משחקי חוויה מגנטיים לאירועים. מתוך חיפוש אחר אטרקציה מקורית לאירוע משפחתי פרטי משלו, יצר יורם ערכת משחקים מגנטיים המופעלת באירועי בר-בת מצווה, אירועי קהילה במושבים וקיבוצים, בתי ספר, חברות ועוד.
 
Magical Tales - יורם הוא גם קוסם מקצועי בעל ותק של 40 שנה. בשנים האחרונות, פיתח קסמים מקוריים ההופכים את הקוסם המקצועי למספר סיפורים ואמן "סטנד-אפ"