ההרצאות שלנו - על מיתוג, קסמים... ומה שביניהם

כחלק מפעילותנו, אנו מרצים ומעבירים קורסים וסדנאות, בנושאים שונים הקשורים למיתוג ושיווק, יצירתיות וחדשנות. אלה עמודי התווך של פריזבי, ואנחנו רואים חשיבות רבה בשיתוף בידע. אנו מרצים במוסדות אקדמיים, בפורומים התומכים ביזמים צעירים, בחוגי בית ובחברות. חלק מההרצאות מכוונות בעיקר ללימוד ויש כאלה שמכוונות לספק חוויה מרגשת עם ערך מוסף. ספרו לנו מה מטרות הארגון, ונשמח להתאים את חוויית הלימוד שתשיג אותן.

ההרצאות מתאימות ליזמים ומנהלים ולחוגי בית. כולן שמות דגש על השילוב בין חוויה יוצאת דופן ולימוד מעשי. לפרטים, הקליקו על כותרת ההרצאה:
 
הרצאות כיף/חוויה על ניהול יצירתי ופיתוח חדשנות
 
הרצאות למסגרות של יזמות ועסקים
קורסים וסמינרים למסגרות אקדמיות והכשרת מנהלים ויזמים
במשך 12 השנים האחרונות, מרצה יורם בר-סלע במחלקות לעיצוב תעשייתי בארץ על נושאים שעל קו התפר בין עיצוב לעסקים. במסגרות אלה, הוא מביא לידי ביטוי את הסינרגיה בין ניסיון של 10 שנים בתחום של עיצוב ופיתוח מוצרים תעשייתיים לבין 20 שנות פעילות בתחום של בניית מותגים ותקשורת שיווקית. שני התחומים באים לידי ביטוי בגישה ייחודית המכשירה את המעצבים להתמודדות עם עולם השיווק המודרני, תוך הבנת תהליכים כלכליים גלובליים והכרות עם מתודות מודרניות לניהול תעשייה. במקביל להרצאות האקדמיות, מרצה יורם גם במסגרות להכשרת מנהלים ואנשי עסקים, ומסגרות סיוע לעסקים קטנים. לפרטים על הקורסים השונים, הקליקו על כותרת הקורס:
 
 
לפרטים והזמנת הרצאה: יורם:054-7693588 או במייל yoram@frisbee-branding.co.il