מה מסובבי הצלחות בקרקס למדו מזמן... ואנחנו לא?

הרצאה/סדנה: ​כיצד לנהל את הזמן, לעמוד בכל המשימות (שבחרתם לעמוד בהן) ולא להוציא אנרגיה מיותרת על משימות שאינן חשובות...

להחזיק כמה צלחות באוויר... כל יום
כמעצב צעיר, ולאחר מכן כאיש שיווק ופרסום, נאלצתי תמיד לעבוד על מספר פרויקטים בו זמנית. ותמיד, בלוחות זמנים צפופים. במצוקתי, דמיינתי את עצמי כלוליין קרקס המנסה לסובב מספר צלחות על מוטות גמישים, מבלי שאף אחת תישבר. לפני יציאה למילואים או נסיעה לחו"ל, הצורך "להשאיר שולחן נקי" ולוודא שאף משימה לא תישאר בלתי מטופלת בהעדרי, גרם למתח רב. מדי פעם הייתי מתעורר מתוך החלום הזה של הלוליין בקרקס, ותוהה: האם גם הלוליינים האמיתיים רצים כמו משוגעים אחרי כל צלחת שקצת מאיטה את סיבוביה ומתחילה להתנדנד?
 
למה אמני הקרקס לא בלחץ?
במשך השנים, ראיתי לא מעט לוליינים שהופיעו בלהקות קרקס סיניות (שם מקור הצלחות המסתובבות), בקרקסים נודדים באירופה ובתכניות הטלוויזיה. להפתעתי גיליתי שכמטאפורה ללחץ שלי בסביבת העבודה הם מצוינים, אבל אף אחד מהם לא נראה באמת לחוץ בזמן המופע. ואם כן, זה רק לצורך בניית המתח. עם הזמן גיליתי שהם עובדים לפי אג'נדה קבועה וברורה. הם יודעים בדיוק איפה להתחיל ולאן להתקדם. הם "מתקתקים" הכול לפי סדר, כך שעד שהם מגיעים לצלחת האחרונה, יש להם זמן לבצע עוד כמה טריקים בדרך. וגם צלחת שמתחילה להתנדנד על המוט הקיצוני, לא מוציאה אותם מהמסלול המתוכנן שלהם. הם יודעים שאפשר להמשיך כרגיל. הצלחת לא תיפול.
 
ההרצאה
מתוך התבוננות בסרטון וידאו של אלוף האלופים בתחום, תעסוק ההרצאה בגורמים המונעים מאיתנו להיות יעילים ובמספר טכניקות פשוטות שעשויות לעזור לנו להתמקד במה שחשוב לנו ולנהל את עצמנו ביעילות.
 
לפרטים והזמנת הרצאה: יורם:054-7693588 או במייל yoram@frisbee-branding.co.il