סדנת ג'גלינג חווייתית

מפגש חווייתי שבמהלכו לומדים המשתתפים לעשות ג‘גלינג עם 3 כדורים, ובינתיים מקבלים תובנות בנושא לימוד והתמודדות עם כשלונות, ניהול זמן ועוד.

לימוד הג'גלינג משמש מטאפורה נפלאה לתהליכים של לימוד, התמודדות עם כשלונות וניהול זמן. זהו עיסוק יצירתי ומהנה. יחד עם הדיוק הרב שבמרכזו, הנושא החשוב ביותר בלימוד ג'גלינג... הוא דווקא לתת לכדורים ליפול, ולא לרוץ אחרי כל כדור תועה. זה השעור הראשון, והחשוב ביותר בלימוד ג'גלינג.

במהלך הסדנה, לומדים המשתתפים לזרוק באוויר שלושה כדורי ג'גלינג... ואחוז נכבד מהם יודע גם לתפוס את הכדורים באוויר בסוף הסדנה. 

נושאי הסדנה:

•    למה חשוב ללמוד ג'גלינג - כמה דקות על החשיבות של  לימוד ג'גלינג: חידוד הריכוז, השלכות על ניהול זמן      אפקטיבי ויכולת לימוד. 

•    סדנת ג'גלינג – רב המשתתפים מצליחים, ומי שלא, יכול להתאמן עוד בבית ולהצליח. 

•    מופע ג'גלינג קצר - כדי להבין למה אפשר להגיע עם קצת אימונים.

 

את הסדנה אני מעביר יחד עם אמן ג'גלינג פעיל, המסייע בהדרכה ובאימון ונותן מופע ג'גלינג בסיום הסדנה. לצורך האימון, חשוב שכל אחד מהמשתתפים יחזיק סט של 3 כדורי ג'גלינג. מאחר שאני מאמין שכל אדם צריך להחזיק סט כדורים בסביבת העבודה שלו ולהתאמן מידי פעם לקראת פעילות שדורשת ריכוז או חשיבה יצירתית, אני מאד מציע להימנע מאלתורים בתחום זה, ולצייד את המשתתפים בסט כדורים. 

כל השאר עלינו. בילוי מהנה ומלמד למקומות עבודה ולחוגי בית - משך הסדנה כשעתיים.

 

לפרטים והזמנת הרצאה: יורם:054-7693588 או במייל yoram@frisbee-branding.co.il