אינטרנט - המהפכה השיווקית של המאה ה-21

זירת האינטרנט משתנה ומתפתחת באופן עקבי, ולמבינים אותה, מספקת כלים עוצמתיים ליצירה ושמירה על קשר יומיומי עם לקוחות פוטנציאליים, הפצת מסרים שיווקיים לקהל ממוקד, מכירה אקטיבית, גיוס הון מההמונים, ניהול קשרי ספקים ועוד. היום מצופה מכל עסק שיהיה מיוצג ע"י אתר אינטרנט עדכני וניהול נכון של האתר והשיווק הדיגיטאלי, מהווה מרכיב מרכזי בבניית המיתוג העסקי והשבחתו לאורך זמן. בעידן הרשתות החברתיות המשנה באופן דרמטי את עולם השיווק של המאה ה-21, הקמת אתר אינטרנט חדש, היא רק הצעד הראשון בקיום תקשורת אישית אפקטיבית עם לקוחות וקונים פוטנציאליים. בעידן שבו שפע טכנולוגיות חדשות משנות מידי יום את דפוסי ההתנהגות והקניה, ניהול נכון של התקשורת הדיגיטלית מחייב טיפול נכון בשלושת קודקודיה:

​תכני האתר – אלה חייבים להיות אטרקטיביים ומכוונים לצרכי הלקוחות ולהתעדכן לעיתים תכופות. אנחנו כותבים תכנים לאתרי אינטרנט, תכניות דיוור ישיר ומצגות.

קידום במנועי חיפוש – אלה אחראים היום על מרב התנועה ברשת. בניהול נכון, יביאו לאתר הרבה יותר גולשים (רלוונטיים) מאשר כל המקורות האחרים יחד. אנו מציעים שירותים אלה במשולב עם הטיפול בערוצים האחרים, או בנפרד.

שיווק ברשתות חברתיות– אלה מאפשרות להעמיק את התקשורת היומיומית עם קהלי היעד וליצור נאמנות של הלקוחות הפוטנציאליים. במסגרת מאמצי השיווק שלנו, אנו מקימים ומטפחים בלוגים ואתרים בנושאים שונים. במקרים רבים, אנחנו יכולים להעמיד אותם גם לרשות לקוחותינו, כתוספת עוצמה למאמצי השיווק.

דיוור דיגיטאלי – על פי תוצאות מחקרי שוק, נחשב הדיוור האלקטרוני ככלי החזק ביותר לקידום האתר. חשוב מאד להגדיל באופן שוטף את רשימות התפוצה , ולדוור אל המעוניינים תכנים העשויים לעניין את הקוראים ולהניע אותם לבקר באתר שלכם. אנו מטפלים באיסוף אוטומטי של חברים למועדוני לקוחות, גיבוש תכניות שיווקיות, כתיבת תכנים, עיצוב והפצת המיילים.

 

למידע נוסף, אנא התקשרו אלינו:

יורם בר-סלע: 054-7693588

אוריאל אמגר: 054-7693588