• אופק השקעות אלטרנטיביות

 • המרכז הבינתחומי לחקר הקנבינואידים

  הקמת אתר אינטרנט למרכז המחקר הפועל במסגרת ביה"ס לרוקחות באוניברסיטה העברית.

 • Eilon Engineering

  אילון הנדסה הינה בין החברות המובילות בעולם בייצור מכשירים לשקילה בתליה ולמניעת עומס יתר על מתקני תליה.

 • TriLogical

  פתרונות טלמטריה, איסוף ועיבוד מידע לניהול נכסים בתנועה ובסביבות קריטיות.

 • Bennett Tools

  מבין החברות המובילות בייצור ושיווק כלים לצביעה מקצועית בצפון אמריקה.

 • EnzySurge

  חומר לטיפול בפצעים כרוניים וכוויות

 • SilVet - Rapid Wound Healing

  תכשיר לריפוי מהיר של פצעים וכוויות של סוסים וחיות בית

 • דעת המקום

  מיתוג מחקר אקדמי ופניה הן לקהל האקדמי והן לציבור הרחב בארץ ובעולם

 • EVS - Elbit Vision Systems

  מכונות ראיה ממוחשבת לאיתור פגמים בטקסטיל

 • Simple-Tafnit

  רוצים למכור יותר? ב-Simple יודעים איך! Simple מתמחה בניהול והשבחת מערכי מכירות...

 • TQ-Soft

  התחדשות אסטרטגית, עדכון המותג ועיצוב אתר אינטרנט רספונסיבי, מונגש לבעלי מוגבלויות

 • TropoCells Plus

  מערכת סגורה לייצור מהיר של PRP באיכות גבוהה

 • Estar Medical

  שיווק מוצרים רפואיים להפריות חוץ גופיות, לשיקום רקמות ולאיסוף דם ושתן בטכנולוגית ואקום.

 • Arch Medical

  כלי אנדוסקופי להוצאת דגימות תאים לביופציה, ממעברים פריפראליים בראות

 • TropoCells

  מערכת לייצור מהיר וקל של PRP באיכות גבוהה

 • י.א פלד

  שיווק והתקנת חלונות, תריסים ודלתות מעץ מלא.

 • מקהלת ברתיני

  המקהלה המובילה בישראל

 • Ofek for Life

  תכנון פיננסי מקיף וערוצי השקעה מיוחדים

 • נגה - מאפיםיפים

  עוגות מעוצבות מבצק סוכר וסדנאות יצירה מיוחדות

 • צוקרים

  סטודיו לעיצוב ופיתוח מוצרים הנדסיים מורכבים

 • Network biology Lab

  מעבדת מחקר ביולוגית בראשות ד"ר אסתי יגר לוטם

 • Magical Tales

  מוצרי קסמים לקוסמים מקצועיים

 • המסע המופלא למיתולוגיה היוונית

  תקליטור סיפורי המיתולוגיה היוונית בליווי מוסיקאלי אותנטי

 • Otium

  הדרכת טיולים אישית לתיירים

 • הגמד הנעלם

  משחקי חוויה מגנטיים לאירועים

 • Classerica

  החברה המובילה בישראל בייצור קלסרים ושיווק צרכי משרד

 • BioSafe

  שימור תאי גזע משיניים, לטיפול רפואי עתידי

 • אלה אסטרייכר - אדריכלות ועיצוב פנים

  תכנון אדריכלי ועיצוב פנים לבתים פרטיים ושכונות הרחבה באזור הצפון.

 • טל שקד-אימון לשיחות אמיצות בחברות משפחתיות

  מטפלת משפחתית ויועצת ארגונית. מתמחה בפתרון קונפליקטים בחברות משפחתיות

 • פרי הדמיון - השותפים שלך לעיצוב והקמת הגינה

  עיצוב, הקמה ואחזקת גינות

 • לוסטיג - קוסם - עתיד להדהים אתכם

  לוסטיג, קוסם ומנטליסט מהשורה הראשונה. משלב קמים מתוחכמים, קשר יוצא דופן עם הקהל והומור שנון.

 • אמיר לוסטיג - מומחה לטיפול בכאבים

  טיפול בכאבים על בסיס רפואה סינית

 • אתר אגודת הקוסמים

  יצירת קונספט ייחודי והקמת אתר אינטרנט לאגודת הקוסמים הישראלית

 • Ambrosia Cafe

  קפה משובח ומאפים יווניים

 • חוליות

  ממפעלי הפלסטיקה המובילים בישראל

בהמשך לפעילותה בתחום היעוץ הפיננסי, הקימה אופק את "אופק השקעות אלטרנטיביות" המציעה ללקוחותיה, תשואות עודפות ביחס לאלטרנטיבות השקעה אחרות, תזרים שוטף וראש שקט. מומחי אופק מאתרים הזדמנויות יוצאות דופן בשוק הנדל"ן בארץ ובעולם. בתהליך יצירתי וזהיר, אופק מאפשרת ללקוחותיה להיחשף להזדמנויות להשגת תשואות נאות עם תנודתיות נמוכה המאפיינת את שוק הנדל"ן המניב.

‭"‬לקראת‭ ‬השקת‭ ‬המיזם‭, ‬אוריאל‭ ‬ויורם‭ ‬יצרו‭ ‬עבורנו‭ ‬מותג‭ ‬המשך‭ ‬ואתר‭ ‬אינטרנט‭ ‬איכותי‭. ‬אלה‭ ‬משקפים‭ ‬נאמנה‭ ‬את‭ ‬התפנית‭ ‬האסטרטגית‭ ‬שלנו‭ ‬לתחום‭ ‬של‭ ‬יצירת‭ ‬פתרונות‭ ‬השקעה‭ ‬ייחודיים‭ ‬בתחום‭ ‬הנדל‭"‬ן‭."‬
קובי‭ ‬אברהמי‭ - ‬מנכ"ל פרוייקטים נוספים בעסקים קטנים ובינוניים~

המרכז הבינתחומי לחקר הקנבינואידים (MCCR) הוקם בביה"ס למדעי התרופה באוניברסיטה העברית ונחשב כפורץ דרך עולמי בתחום חקר החמרים הפעילים בצמח הקנביס ופיתוח תרופות המבוססות עליהם. המרכז מקשר ומתאם בין חוקרים, מעבדות מחקר וקרנות מחקר בארץ ובעולם.

אתר המרכז נבנה על בסיס מערכת Open Scholar לבניית אתרים מדעיים שפותחה באוניברסיטת הרווארד.

 

 

למרות המגבלות שמטילה הסביבה האקדמית, יצר צוות פריזבי מותג אטרקטיבי המהווה תופעה יוצאת דופן בסביבה האקדמית. כלי התקשורת השיווקית שלנו מאפשרים לנו למשוך תשומת לב ולזכות באהדה בקרב קרנות מדעיות ומעבדות מחקר בארץ ובעולם. עם אלה, אנו מתכוונים להפוך ל"כיכר העיר" של חקר הקנבינואידים ופיתוח שימושים רפואיים בסגולותיהם.
ד"ר יוסי תם – מנהל המרכז http://cannabinoids.huji.ac.il/ פרוייקטים נוספים ברפואה ומדע~אקדמיה ותעשיה~

אילון הנדסה הינה חברה תעשייתית משפחתית המייצרת מכשירים לשקילה בתליה ולמניעת עומס יתר על מתקני תליה. מוצרי החברה משווקים בעיקר לחברות תעשייה ולמתקיני תאורה והגברה במופעי בידור ענקיים. לצד אלה, ניתן למצוא בין לקוחות החברה גם את NASA, חוקרי טבע הנדרשים לשקול בעלי חיים גדולים בשטח, ציי אוניות משא ועוד. בעקבות עיצוב אתר אינטרנט משוכלל מאד, עיצבנו והפקנו עבור החברה בתני תצוגה בתערוכות, מצגות, פרוספקטים וקטלוגים, ניוזלטר ועוד. 

צוות פריזבי הצליח לפרק את תהליך המכירה המורכב שלנו לגורמים, ולהפוך אותו לתהליך אינטרנטי ידידותי למשתמש שניתן לבצע מסמארטפון. במקביל, נתן צוות הקריאייטיב של פריזבי "זריקת אדרנלין" לפרטי התקשורת השיווקית שלנו ויצר מותג מודרני, מושך ומרגש.
נגה אילון בחר - מנהלת פיתוח עסקי https://www.eilon-engineering.com/ פרוייקטים נוספים באקדמיה ותעשיה~

TriLogical מפתחת פתרונות לטלמטריה, דיאגנוסטיקה, תקשורת ועיבוד נתונים לניהול נכסים ניידים. החברה מתמקדת בשווקי היעד הבאים: רכבות, שדות תעופה, ציי רכב לוגיסטיים, צבא וביטחון. מערכות התוכנה והחומרה מאפשרת ללקוחות לייעל את מערכת התחזוקה, לחסוך בדלק וחלקי חילוף, לשפר את השרות ללקוחות ולהגביר את הבטיחות. לקראת הופעתה הראשונה של החברה בתערוכת 2016 InnoTrans בברלין, ביצענו מיתוג אסטרטגי של כל חטיבות החברה ויצרנו את כל כלי התקשורת השיווקית: ביתן תצוגה, מצגות, פרוספקטים ושדרוג האתר. 

צוות Frisbee הוביל אותנו בתהליך אסטרטגי של זיהוי צרכי הלקוחות בשוק הרכבות והגדרת היתרונות הייחודיים שלנו בשוק זה. עם התדמית החדשה, נתפסנו בתערוכת InnoTrans 2016 בברלין כאחת מהחברות המובילות בעולם בתחום שלנו (כיאה לפתרונות הייחודיים שלנו). הופעתנו בתערוכה הייתה מוצלחת ביותר ומשכה פניות של מומחי רכבות מהעולם כולו.
מנשה טרם - מנכ"ל פרוייקטים נוספים באקדמיה ותעשיה~

Bennett Tools נמנית בין החברות המובילות בצפון אמריקה בתחום של ייצור ושיווק כלי עבודה לצביעה מקצועית. מוצרי החברה משווקים ברשתות המובילות לכלים מקצועיים ול- DIY. עם הרחבת רשת ההפצה לארה"ב וארצות אחרות, נתבקשנו לעצב ולבנות את אתר האינטרנט הראשון של החברה.

למרות סרטון וידאו של 30 שניות המוצג ב-Full HD, קיבל האתר ציון 88 מתוך 100 בדרוג גוגל הבודק 7 אספקטים שונים הקשורים למהירות, ממשק משתמש, חוויית משתמש ועיצוב. אתר Pingdom שמשווה מהירות אתרי אינטרנט נתן לאתר ציון 100% ודרג אותו מעל 91% מהאתרים בעולם. GT-Metrix מקנדה נתן לאתר ציון 100% על מהירות הפעולה שלו. כן, הטכנולוגיה עומדת לצידנו. אפשר היום ליצור חוויית משתמש נפלאה ולהעביר תוכן עשיר, תוך התחשבות בסבלנות ההולכת ומתקצרת של הגולשים. 

We highly appreciate Frisbee's patience and persistence, to equip us with a unique website, ready for the mobile era and for future development. The results speak for themselves: we've received widespread praise for the modern design of our new website and new contacts have reached out to us through the site almost immediately. This website has become an integral part of our marketing strategy and we couldn't have done it without Frisbee.

Tamir Silberman – VP Product & Business Development https://www.bennetttools.com/ פרוייקטים נוספים באקדמיה ותעשיה~

Enzysurge פיתחה ומייצרת את SilverStream המהווה מהפכה בטיפול בפצעים כרוניים וכוויות. לקראת תהליכים רגולטוריים חשובים ותחילת השיווק בעולם, בוצע תהליך מיתוג ואחריו יצירת ביתן לתערוכה, חומר פרסומי מודפס, עיצוב אריזות ובניית אתר אינטרנט המביא לידי ביטוי את סגולותיו הייחודיות של התכשיר והמרכיבים המקצרים באופן משמעותי את תהליך הריפוי והסבל של המטופלים. לכתבה על תהליך המיתוג של SilverStream - הקליקו כאן

איך משכנעים את העולם הרפואי שהנוזל השקוף שלנו מכיל מרכיבים שהופכים אותו לחידוש מהפכני בטיפול בפצעים כרוניים וכוויות? איך מדגישים את החלקיקים ש"עושים את העבודה"? עבודת המיתוג ויצירת הויז'ואל המוביל שלנו עוזרים לנו בשכנוע הצוותים הרפואיים וגורמים רגולטוריים בעולם.
משה לנדסברג - מנכ"ל http://www.enzysurge.com פרוייקטים נוספים ברפואה ומדע~אקדמיה ותעשיה~

לאחר שיצרה פריצת דרך בזרוז דרמטי של הטיפול בפצעים כרוניים וכוויות, ופיתחה את השיווק הבינלאומי של SilverStream, פונה חברת EnzySurge לשוק הווטרינרי העולמי, ויצרה את SilVet המיועד לטיפול בסוסים וחיות בית. 

צוות פריזבי עזר לנו בבידול אסטרטגי של המוצר הווטרינרי, תוך ניצול המוניטין המצטבר וההצלחה המוכחת של EnzySurge בטיפול באנשים.
משה לנדסברג - מנכ"ל http://www.sil-vet.com פרוייקטים נוספים ברפואה ומדע~אקדמיה ותעשיה~עסקים קטנים ובינוניים~

קבוצת מחקר אקדמית העוסקת בחקר השפעת המקום (place) על התפתחות התרבות היהודית המודרנית. המחקר מתבצע במסגרת פרוייקט I-Core המנוהל במשותף ע"י הוועדה לתכנון ותקצוב והקרן הלאומית למדע. פריזבי אחראית על מיתוג הפרוייקט מתחילת דרכו, יצירת כל מרכיבי התקשורת השיווקית, פרסום, עיצוב גראפי, וכמובן בניית אתר אינטרנט עשיר בתוכן. 

כחלק מהאתר, נבנתה מפה אינטראקטיבית של העולם, דרכה ניתן להגיע למידע ולמדיה ממוקדי מקום, ולעקוב אחר תהליכים היסטוריים של נדידת אנשים ותרבויות. 

צוות פריזבי מצא איך להנגיש את המחקרים והמידע המצטבר בדרך אטרקטיבית לציבור הרחב בישראל ובעולם. פרסומי דעת המקום מציבים סטנדרטים חדשים בפרסום אירועים אקדמיים.
פרופ' ירחמיאל כהן - מנהל אקדמי, מרכז "דעת המקום" http://www.daat-hamakom.com/ פרוייקטים נוספים באקדמיה ותעשיה~

EVS הינה החברה היחידה בעולם המתמחה בפיתוח ושיווק מערכות ראיה ממוחשבות לאיתור פגמים בטקסטיל. החברה המציאה את התחום ושומרת על עמדתה כמובילה עולמית בשוק זה. פריזבי אחראית על מיתוג החברה, יצירת מערכות תצוגה לתערוכות הענפיות, חומר פרסומי ועוד. לכתבה על תהליך בניית המותג - הקליקו כאן.

כמות הבד הנבדקת מדי יום במערכות הראיה הממוחשבת שלנו, יכולה להקיף את העולם. צוות פריזבי מצא דרך יצירתית מרשימה להעביר את המסר. ביתן EVS הוא תמיד בין הביתנים המרשימים ביותר בכל תערוכה מקצועית בה אנחנו מציגים. אנחנו עובדים עם פריזבי משנת 2003, ומרוצים מאד מהתוצאות. בתערוכת ITMA האחרונה, מכרנו מערכות בסכום של 1.3 מליון דולר.
שמואל כהן - מנכ"ל פרוייקטים נוספים באקדמיה ותעשיה~

רוצים למכור יותר? ב-Simple יודעים איך! Simple מתמחה בניהול  והשבחת מערכי מכירות. צוות Simple מהווה חוליה מקשרת בין הנהלת החברה למנהלי התחומים השונים (שיווק ומכירות, משאבי אנוש, כספים, לוגוסטיקה), על מנת לוודא שכולם פועלים במתואם להשגת היעדים, על פי תכנית מגובשת ומעקב אחר התוצאות העסקיות. כן, זה לא חלום. זו שיטת עבודה מוכחת!

לאחר 10 שנות פעילות והצלחה מוכחת, צוות Frisbee יצר עבורנו מותג ואתר אינטרנט אטרקטיביים ומרגשים המדגישים את הייחודיות שלנו בתחום ניהול המכירות. האתר החדש מכבד את פעילותנו העסקית, מול חברות מפתח בשוק הישראלי.
צחי בן שושן - מנכ"ל http://www.simple-tafnit.co.il פרוייקטים נוספים בעסקים קטנים ובינוניים~

TQ-Soft - פתרונות אינטרנט לסביבות אתגריות

TQ-Soft מתמחה בפיתוח ובניית פתרונות אינטרנט הכוללים רכיבי תוכנה ובסיסי נתונים מורכבים לסביבות אתגריות. למשל: מכירות בינלאומיות במטבעות מקומיים. ניהול מערכות זכיינות, ניהול מערכות ספקים, מפיצים ומכרזים. ניהול תחרויות מורכבות אונליין ועוד. ברוח המאה ה-21, עוצב אתר רספונסיבי הנראה במיטבו בכל גודל מסך (ממסכי ענק משרדיים ועד טלפונים סלולריים). כמו כן, מונגש האתר בהתאם לחוק הנגשת האתרים, כיאה לחברה המובילה את תהליכי ההנגשה בתחום הדיגיטל.

מאז השקת האתר החדש, צמחו המכירות שלנו בתחום האתרים האתגריים במידה ניכרת. האתר מציג אותנו כחברה מובילה הנמצאת בחזית טכנולוגיות האינטרנט. הוא משכנע את הלקוחות הפוטנציאליים שאנחנו מתאימים למשימתם ונדע לבנות עבורם אתר שיביא לייעול תהליכי העבודה והגברת המכירות.
שי דיין, מנכ"ל TQ-Soft http://www.tqsoft.co.il פרוייקטים נוספים באדריכלות, עיצוב ויצירה~עסקים קטנים~

מערכת TropoCells Plus פותחה ע"י  Estar Medical על מנת לאפשר לרופאים לייצר במהירות PRP (פלזמה עשירה בטסיות דם) לצורך זרוז תהליכי הריפוי הטבעיים של הגוף. צוות פריזבי מיתג את המערכת ויצר אריזות, מערכות תצוגה, פרוספקטים ועוד. 

איך מסבירים לרופאים את התהליך של הוצאת כדוריות הדם האדומות ויצירת פלזמה עשירה בטסיות דם? צוות פריזבי מצא את הפיתרון. הוא מרשים ומושך תשומת לב. כשרואים אותו, מיד מבינים.
אהרון אסתרון - מנכ"ל http://www.estar-ivf.com פרוייקטים נוספים ברפואה ומדע~אקדמיה ותעשיה~

אסתר מדיקל מפיצה בישראל מגוון רחב מאד של מוצרים לשלושה תחומים רפואיים: הפריה חוץ גופית, שיקום רקמות, מוצרים מתכלים לאיסוף דם ושתן על בסיס ואקום - אסתר מדיקל היתה החלוצה העולמית בפיתוח מוצרים אלה. בשנים האחרונות מפתח צוות החברה מערכות ליצירת PRP (פלזמה מועשרת בטסיות דם) לטיפולים רפואיים אוטולוגיים. 

אתם נראים ממש כמו Johnson and Johnson - אומרים לנו בתערוכות הרפואיות בארץ ובעולם. אפשר לבקש יותר?
אהרון אסתרון - מנכ"ל פרוייקטים נוספים ברפואה ומדע~אקדמיה ותעשיה~

חברת Arch Medical פיתחה את Arch Needle - מערכת ללקיחת דגימת רקמות בניצב לכיוון החדירה של מערכות אנדוסקופיות. הפיתרון החדש מאפשר הגעה קלה  ולקיחת דגימה מבלוטות חשודות כסרטניות, שעד היום היה קשה מאד להגיע אליהן או שהיה בלתי אפשרי. בכך, יצר צוות הפיתוח של Arch Medical מהפכה רפואית שתסייע לצוות הרפואי להתמודד עם אתגרי גילוי מוקדם של סרטן הריאה, הגורם ליותר מקרי מוות מאשר כל סוגי הסרטן האחרים, ביחד. בעתיד, מתכנן צוות ההיגוי של החברה לפתח פתרונות דומים לדגימת רקמות מבלוטת הפרוסטטה וממערכת העיכול. החברה נמצאת לקראת סיום הפיתוח, במסגרת החממה הטכנולוגית מיט"ג בקצרין שברמת הגולן. עיצוב המערכת בוצע ע"י מנחם דביר והתכנון ההנדסי ע"י סטודיו צוקרים.

נציגי קרנות הון סיכון אמריקאיות שיבחו את מרכיבי המותג והחומר הפרסומי שלנו אשר תרמו רבות להפניית תשומת לב ולבחינה רצינית מאד של הטכנולוגיה על ידי שותפים ומשקיעים פוטנציאליים.
ד"ר ניר פלד – מנהל רפואי פרוייקטים נוספים ברפואה ומדע~אקדמיה ותעשיה~

מערכת טרופוסלס מאפשרת לרופאים להוציא דם מהמטופלים וליצור ממנו PRP (פלזמה מועשרת בטסיות דם) על מנת לזרז תהליכי ריפוי. תהליך ייצור ה-PRP מהיר וקל, ביחס למערכות אחרות הקיימות בשוק. 

אני שמח שבחרתי ב-Frisbee למיתוג המוצר החדש שלנו. מצאתי שותפים נפלאים לתהליך. הם מבינים לעומק את יתרונות המוצר ואת הלך הרוח של גורמים בעולם הרפואה. המותג שיצרו מרשים מאד ומעביר את המסר בצורה משכנעת ומרגשת. זכינו לבולטות יוצאת דופן ושבחים מלקוחות פוטנציאליים ומפיצים.
ערן כהן - מנהל פיתוח עסקי פרוייקטים נוספים ברפואה ומדע~אקדמיה ותעשיה~

חברת י.א פלד משווקת ומתקינה חלונות, תריסים ודלתות מעץ מלא. לאורך העבודה המשותפת פריזבי אחראית על מיתוג החברה, בניית אתר אינטרנט, הפעלת תכנית מיילינג יצירתית והפקת כל כלי התקשורת השיווקית שלנו. במקביל, מיתגנו את DuoBlind - תריסי גלילה מעץ/אלומיניום ואת השרות החדש לאחזקת מוצרי עץ

בעקבות העבודה עם פריזבי, הצלחנו בפנייה לקהל יעד חדש ולכבוש אותו. אני מייחסת את ההצלחה למיתוג איכותי ומדוייק של החברה והמוצרים המיוחדים שלנו, בחירה במדיה המתאימה, יוזמה ורעיונות ייחודיים להידוק הקשר עם קהלי היעד.
סמנכ"לית שיווק ופיתוח עסקי http://peled-wood.co.il/ פרוייקטים נוספים באקדמיה ותעשיה~עסקים קטנים ובינוניים~

צוות Frisbee מלווה את המקהלה הישראלית ע"ש גארי ברתיני כמעט מיום הקמתה. זכינו ליצור עבור המקהלה את הלוגו הצבעוני, לעצב ולבנות עבורה אתר אינטרנט ולפרסם את הקונצרטים, טיולי המוסיקה והפסטיבלים שמפיקה המקהלה בעיתונות ובמדיה הדיגיטאלית. אנחנו שמחים וגאים על כך שתדמית המקהלה הולכת עקב בצד אגודל לצד האיכות המוסיקלית שמציגה המקהלה בהופעותיה בארץ ובחו"ל.

אני מקבל תגובות טובות מאד על עיצוב הלוגו והאתר שלנו. נדמה לי שאין עוד גוף תרבותי בארץ שזכה למותג כל כך איכותי ומרגש. מי לא מתרגש למראה הקונכיה הצבעונית המזכירה לנו איך הקשבנו לרחש גלי הים הבוקע מתוכה?
חגי גורן - מנהל המקהלה http://www.bertini.co.il פרוייקטים נוספים באדריכלות, עיצוב ויצירה~

אופק נותנת ללקוחותיה יעוץ פיננסי מקיף. בעקבותיו, היא גם מציעה פתרונות השקעה ייחודיים הממקסמים את הרווחיות וממזערים את הסיכונים. פריזבי אחראית על מיתוג החברה, בניית אתר אינטרנט, יצירת עזרי שיווק ומצגות.

אוריאל ויורם יצרו עבורנו אתר אינטרנט איכותי המשקף נאמנה את התפנית האסטרטגית מסוכנות ביטוח לחברה המתמחה ביעוץ פיננסי הוליסטי ויצירת פתרונות השקעה ייחודיים בתחום הנדל"ן. אנחנו מקבלים הרבה מחמאות מלקוחות וגורמים בשוק ההון.
קובי אברהמי http://ofl.co.il/ פרוייקטים נוספים בעסקים קטנים ובינוניים~

נגה חיטרון, בוגרת בצלאל ומעצבת מוכשרת מאד, יוצרת עוגות מפוסלות מבצק סוכר. היא לומדת על תחומי ההתעניינות והתחביבים של החוגגים (לידה, יום הולדת, בר/בת-מצווה, חתונה, אירועים עסקיים) ובהתאם, מעצבת עוגה מיוחדת לכל אירוע. מאגר הרעיונות של נגה אינסופי, והיא ניחנה בחוש הומור שנון המאפשר לה להעלות חיוכים של שמחה על פני החוגגים ואורחיהם. לאתר של נגה - הקליקו כאן.

אמרתם נגה, אמרתם יצירתיות. היא מפסלת בובות מעיסת נייר, מייצרת שובכים מקסימים מפח, עוסקת בנגרות, בונה בתים על עצים... ומה לא. 

לאחרונה, פתחה נגה מרכז לסדנאות יצירה ייחודיות. 

האתר יצא בדיוק כמו שרציתי. מסגרת נאה ומסודרת ליצירות הצבעוניות שלי. הוא לא גונב את ההצגה אלא מכבד את העוגות והפיסולים. התלבטתי בנוגע לעיצוב לוגו חדש, אבל כשראיתי את התוצאה שמחתי מאד.
http://www.noga-cakes.co.il פרוייקטים נוספים באדריכלות, עיצוב ויצירה~

סטודיו צוקרים מתמחה בעיצוב ופיתוח מוצרים תעשייתיים המוניים עבור יזמים. מוצרים רפואיים, מכשירי גילוח, מארזים מתוחכמים ועוד. צוות הסטודיו מלווה את היזמים לאורך כל התהליך, מאיפיון עד ייצור תעשייתי. עבור היזמים, מספק הסטודיו פתרון מקיף ברמה מקצועית גבוהה ביותר.

יורם הוביל את המיצוב האסטרטגי שלנו כסטודיו לעיצוב המתמחה במוצרים המוניים. אסטרטגיה המביאה לידי ביטוי את ההתמחות היחודית שלנו בליווי פרוייקטים החל משלב האיפיון, דרך עיצוב ותכנון הנדסי, בניית כלים והעברה לייצור סדרתי.
שלמה צוקר פרוייקטים נוספים באדריכלות, עיצוב ויצירה~עסקים קטנים ובינו

מעבדת המחקר של ד"ר אסתי יגר לוטם, הפועלת באוניברסיטת בן גוריון, עוסקת במחקר ביולוגי בתחום של Network Biology. תחום זה של מחקר גנטי, עוסק בתקשורת בין תאים ומולקולות הגורמת לגוף לבנות שוב ושוב את אותם מבנים ואברים של אורגניזמים, למרות שאין ב-DNA כל תכנית של אותם מבנים. בתהליכים גנטיים תקינים, מובילה תקשורת זו להתמיינות והתפתחות תאי הגזע ובניית גוף האורגניזם, ובמקרים של תקלות בתקשורת, נוצרות בגוף מוטציות ומחלות.

 

במסגרת עבודת המעבדה, בונה צוות החוקרים כלי תוכנה מתקדמים, המאפשרים להזין תוצאות של ניסויי מעבדה ולזהות באמצעותם שיבושים אפשריים שהובילו להתפתחות מחלות. כלי תוכנה אלה מוצעים באמצעות אתר המעבדה לכל מדען בעולם העוסק בתחום המחקר הגנטי, ובכך מאפשרת את הרחבת אופקי המחקר הגנטי בעולם. המותג החדש נותן למעבדה בולטות בקרב הקהילה המדעית וגורמי מימון ובעיקר, שם דגש על התרומה העולמית המשמעותית של פעילות צוות המחקר.

במכרזים על תקציבי מחקר מכובדים אני זוכה לתגובות טובות מאד על "המותג" שלי. אוריאל ויורם יצרו עבורי מותג יוצא דופן שבולט מאד בזירה המדעית.
ד"ר אסתי יגר לוטם http://netbio.bgu.ac.il/labwebsite/ פרוייקטים נוספים ברפואה ומדע~אקדמיה ותעשיה~

אסור שהסנדלר ילך יחף. ערכות הקסמים של Magical-Tales מיועדות לשוק המקצועי של קוסמים, והן נמכרות בחנויות הקסמים המובילות בעולם. הן כוללות קלפי ענק מרשימים בעיצובם שאיירה ליאת אלוף. הן הופכות כל קוסם, למספר סיפורים, המצוייד בכל הדרוש למופע סיפורים קסום. כל ערכה בנויה סביב סיפור הומוריסטי מרתק. תוך כדי סיפור, הקוסם מבצע בעזרתם קסמים מרשימים.  

כיף כשאפשר ליזום רעיונות עסקיים ולמתג אותם בעצמנו. אוריאל, תודה.
יורם בר-סלע פרוייקטים נוספים באדריכלות, עיצוב ויצירה~

המסע המופלא אל המיתולוגיה היוונית מביא את סיפורי המיתולוגיה בשפה מודרנית המתאימה לילדים של המהאה ה-21. התקליטור מלווה במוסיקה יוונית אוטנטית המנוגנת בחן רב. התקליטור הופק בסיוע הקונסוליה היוונית בישראל. 

האיורים והעיצוב המעודן של אוריאל אמגר עוזרים לנו להגיע לליבם של ההורים והילדים. תודה
דורט פלורנטין פרוייקטים נוספים באדריכלות, עיצוב ויצירה~

שלומי מדריך טיולים אישיים ברחבי הארץ. ספרו לו מי אתם ומה מעניין אתכם והוא ירקח עבורכם טיול מעניין ומרגש. 

העניבה עם הנקודות הצבעוניות קולעת בול. מייצגת את סגנון העבודה שלי עם חיוך על הפנים.
שלומי פרוייקטים נוספים בעסקים קטנים ובינוניים~

"הגמד הנעלם" מביא איתו לאירועים לוחות משחק מגנטיים ענקיים עם מגוון משחקים מקוריים. המשחקים מותאמים ספציפית לכל אירוע, וצילומי החוגגים מהווים חלק אינטגרלי מהמשחקים. כשמחפשים אטרקציה מקורית לאירוע של ילדים ומבוגרים יחד, הגמד הוא אחד הטובים... אם לא ה...

זה המותג שלי. המצאתי את המשחקים לחגיגת הבר-מצווה של בני הצעיר. היה ברור לי שאני צריך דמות שתייצג את המשחקים השובבים. מישהו שאנשים ישמחו לפגוש. בחרתי ב"גמד הנעלם", כשם חידת היגיון היסטורית שאני מאד אוהב. אייל ימר יצר את דמותו של הגמד. שובב וקצת מרושע. לא מדי מתקתק. ומאז, הגמד מביא, הגמד משעשע... הגמד שואל מה קורה עם התשלום.
יורם בר-סלע http://www.hagamad.co.il פרוייקטים נוספים באדריכלות, עיצוב ויצירה~

קלסריקה מקיבוץ עין השלושה היא היצרנית המובילה בישראל לקלסרים וציוד משרדי. יש לכם קלסרים? 80% סיכויים שהם של קלסריקה!

המיתוג החדש עזר לנו להציג את קלסריקה כחברה חזקה, אמינה, צעירה ודינמית. השוק הגיב בעליה משמעותית בהזמנות.
יעקב מדברי - מנכ"ל פרוייקטים נוספים באקדמיה ותעשיה~

BioSafe הוקמה על מנת לאפשר ללוקוחותיה לשמר תאי גזע משיניים לצורך טיפולים רפואיים עתידיים. תאי הגזע מוטסים לחוות איחסון אמריקאית ומאוחסנים שם בתנאי הקפאה אופטימליים. 

שימור תאי גזע משיניים מהווה קונספט חדשני להשקעה באופציה לטיפולים רפואיים עתידיים. קונסט קשה להמחשה ושכנוע. צוות פריזבי יצר קונספט בהיר ומובן שבעזרתו אנו מושכים ומשכנעים לקוחות להשקיע באבטחת האפשרויות הרפואיות העתידיות.
גד בר-סלע פרוייקטים נוספים ברפואה ומדע~עסקים קטנים ובינוניים~

שלושה חלונות מאורכים סמוכים זה לזה - זו החתימה הארכיטקטונית של אלה אסטרייכר (אלמוג) על כל מבנה חדש שהיא מתכננת. חתימה המאשרת את אחריותה לגבי כל פרטי התכנון והתאמתם לצרכי הדיירים. בנוסף להיותם פרט תכנוני מודרני ואסתטי, החלונות מסמלים בעיני אלה את שלושת הגורמים המרכזיים המשפיעים על התכנון: דיירי הבית וצרכיהם בהווה ובעתיד, מאפייני המגרש והסביבה האנושית והטופוגרפית. 

תהליך המיתוג עזר לי להבין את היתרונות היחסיים שלי כמתכננת לטווחי זמן ארוכים ולהציג אותם בהצלחה. בעקבות התהליך הצלחתי להשיג פרוייקטים גדולים של תכנון שכונות מגורים ובניה פרטים יוקרתית.
אלה אסטרייכר פרוייקטים נוספים באדריכלות, עיצוב ויצירה~עסקים קטנים ובינו

טל שקד - יועצת ארגונית ומטפלת משפחתית, מביאה לידי ביטוי את שני תחומי העיסוק שלה באימון ל"שיחות אמיצות" בחברות משפחתיות. "העסק קיים על מנת לכלכל את בני המשפחה ולא להיפך" אומרת טלי. "פתרון הקונפליקטים הקשורים לעסק המשפחתי חייב להביא בחשבון את האינטרסים של כל בני המשפחה, בין אם הם מנהלים את העסק, עובדים בו, או רק נהנים מתנובתו"

העסק שלי הוא כמו בית. אני מזמינה את הלקוחות לשהות בו, ללמוד ולפתור את הקונפליקטים של העסק המשפחתי, תוך שמירה על האינטרסים של כל בני המשפחה ועל שלמות המשפחה - אותה בא העסק לשרת.
טל שקד http://www.tal-shaked.co.il פרוייקטים נוספים בעסקים קטנים ובינוניים~

צוות פרי הדמיון ממש את החלומות של לקוחותיו באמצעות תכנון הגינה, בהתחשב בצמיחת הצמחיה בעתיד, הקמתה וביצוע התחזוקה השוטפת כדי לשמור ולטפח את החלומות.

בתהליך החשיבה האסטרטגי, גרם לי יורם בר-סלע להבין שאנחנו עוסקים בהגשמת החלומות של הלקוחות, לגבי החיים בבית ובגינה.
אמיר סרסון פרוייקטים נוספים באדריכלות, עיצוב ויצירה~

אמיר לוסטיג, הוא כולו קסם. מאלופי הקסמים בישראל. כרטיס הביקור שלו הוא מכשיר הקסמים הראשון שלו. אתר האינטרנט שיצרנו עבורו מאפשר לו להציג שפע קסמים אונליין (בקשו ממנו להדגים לכם).

המותג והאתר החדש מציבים אותי בשורה הראשונה של הקוסמים בישראל. כיף להציג קסמים אונליין.
אמיר לוסטיג http://www.amirlustig.co.il פרוייקטים נוספים באדריכלות, עיצוב ויצירה~עסקים קטנים ובינוניים~

אמיר לוסטיג הוא מומחה לטיפול בכאבים בשיטות של הרפואה הסינית. 

מיתוג המרפאה מיצב אותי בשורה הראשונה של המטפלים בכאב בארץ.
אמיר לוסטיג פרוייקטים נוספים ברפואה ומדע~עסקים קטנים ובינוניים~

אגודת הקוסמים הישראלית מאגדת את רוב הקוסמים הפעילים בארץ וכן את הקוסמים הצעירים, דור העתיד של אגודת הקוסמים. לראשונה, מופנה אתר האגודה לציבור הרחב ולא רק לקוסמים עצמם. האתר כולל אינדקס קוסמים ואמני חושים המאפשר למעוניינים לאתר קוסמים מתאימים על פי קטגוריות הקסמים ואזור בארץ (או בעולם).

 

 

אגודת הקוסמים התחדשה עם אתר אינטרנט יחודי שאין כמוהו בעולם. הוא מאגד את הפעילות של חברי האגודה והחטיבה הצעירה ומידע רב על ההיסטוריה של קסמים בישראל. האתר כולל פורטל של קוסמים ואמני חושים מהם תוכלו לבחור את האמן המתאים לאירוע הקרוב שלכם. בין דפי האתר אף מסתתרים קסמים... בקשו מחברי האגודה להציג לכם אותם.

תודה לצוות פריזבי על העבודה הנפלאה ביצירת הקונספט ובניית האתר.
ערן בליזובסקי – נשיא האגודה http://magic.org.il/ פרוייקטים נוספים באדריכלות, עיצוב ויצירה~עסקים קטנים ובינוניים~

אמברוסיה - משקה האלים. זה שמו של בית הקפה המציע מאפים יווניים אמיתיים עם קפה מעולה. 

פרוייקטים נוספים בעסקים קטנים ובינוניים~

חברת חוליות, מקיבוץ שדה נחמיה, נמנית בין יצרני הפלסטיקה המובילים בישראל. במסגרת תהליך המיתוג, יצרנו לוגואים לחברת האם ול-4 החטיבות העסקיות, כך שיישמר הקשר בין כולן, אבל כל אחת תבלוט בייחודיותה. את עיצוב הלוגו עשה ינק יונטף. יצירת הקונספט הויזואלי ועיצוב פרטי התקשורת השיווקית ביצע אוריאל אמגר. 

פרוייקטים נוספים באקדמיה ותעשיה~